Plener zdjęciowy – Agnieszka K.

Agnieszka przyjechała na plener z nieodległych Tych. Ustaliliśmy wcześniej, iż zdjęcia będziemy robić w opuszczonej kopalni bo tylko tam jest post-urbanistyczny klimat, jakiego poszukiwała w zdjęciach.

[nggallery id=41]

Fotografia w plenerze: Mirella

Fotografia w leśnym klimacie. Tym razem z Mirellą i trochę bardziej odważniej niż zwykle. Udaliśmy się aż do samego Szczyrku by zrobić tą sesję w plenerze. Przyznam iż liczyłem trochę bardziej na działanie mgły jednak ona nie chciała zapuszczać się poza niebieski szklak. Malowała tym razem Kasia. Mam nadzieję iż wyszło ciekawie jednak oceńcie sami. Jeśli spodobają się Wam zdjęcia to zapraszam do współpracy.

Cała galeria miniaturek, zapraszam do przeglądania

[nggallery id=40]

Strobist: Dominika

Plener zdjęciowy w Żorach, w mieście gdzie bardzo często fotografuję. Kolejne spotkanie z Dominiką po drugiej stronie obiektywu. Tym razem sesja zdjęciowa w kinie.

[nggallery id=4]

Sesja w plenerze: Dagmara

Kolejna sesja zdjęciowa w urbanistycznym stylu. Tym razem z Dagmarą.

[nggallery id=16]

Urbanistycznie: Dwie Moniki

Kolejny dzień z fotografią. Tym razem miałem przyjemność gościć dwie Moniki na zdjęciach w plenerze oraz budynkach w Jastrzębiu Zdroju.

[nggallery id=14]

Sesja w plenerze: Dominika

Od dawna nie zrobiłem nic w plenerze ani w studio, bowiem zawładnęło mną nowe hobby jakim jest paintball. Czwartkowo z Dominiką w plenerze, czyli fotografia w Żorach. W rolę asystenta od oświetlenia wcielił się Michał. Była okazja przetestować 85mm szkiełko na małych przesłonach, zaczynam się robić zwolennikiem małej głębi ostrości z strobingiem.

[nggallery id=17]

Pierwszy polski „Strobist meeting” – relacja

Środowe spotkanie w ruinach cementowni Jaworzno miłośników błyskania z większych lub mniejszych lamp. Wszystko o miejscówce napisał Michał na swym blogu, dlatego ja też w tej kwestii rozpisywać się nie będę. Przybyło 45 osób w tym 35 błyskaczy ale o tym można również poczytać u Michała.

Pierwsza modelka na spotkaniu – Justyna.
Chłopcy z Łodzi się strasznie długo ustawiali, chociaż nie wiem czy w końcu po 300 testowych zdjęciach doszli do testowania ostrości czy też wykonali jakiś materiał. Oczywiście żartuje w tym miejscu bo widziałem parę klatek na ekranie i naprawdę były mega

_mg_1903_mini _mg_1891_mini

Read more

Sesja w plenerze: Anna M.

,

Sesja jak widać kolejny raz w plenerze. Bardzo rzadko zaglądam w studyjne podwoje, pewnie z uwagi na to iż chce maksymalnie wykorzystać to co daje światło na polu. Pozuje Ania a magicznymi pędzelkami czarowała Agnieszka Serafin. Sądzę że to była jak na razie ostatnia sesja zdjęciowa na jakiś czas, zaczyna się powoli robić szaro i mokro. Trzeba poczekać z plenerami na złotą jesień, miejmy nadzieję że zawita ona w tym roku.

[nggallery id=13]

Backstage:
Maluje oczywiście Agnieszka Serafin – www.artvisage-daisy.pl

[nggallery id=12]

Sesja w plenerze: Wiola

Ponownie zdjęcia z Wiolą, jednak tym razem niedaleko od naszego domu i w deszczu. Fotografia w Jastrzębiu Zdroju w czasie deszczu, więc trzeba było jakoś zabezpieczyć aparat, mimo iż są uszczelnione to od jakiegoś czasu nie wierze w Canona, dlatego też zwykły worek foliowy owinięty taśmą klejąca sprawdza się niezwykle dobrze w warunkach wodnych.