Agnieszka nie tylko na backstagu

Agnieszka zajmuje się wizażem i przygotowaniem do sesji zdjęciowych, dlatego też często można zobaczyć Ją w akcji na zdjęciach z backstagu. Tym razem była chwilka przed zdjęciami ślubnymi by Ją uchwycić.

Kasia – fotografia studyjna

Ponownie Kasia zagościła w moim domowym studyjnym atelier. Tym razem było trochę odważniej z wykorzystaniem mniejszej ilości światła i nowego tła. Zatem by zbędnie się nie rozpisywać zapraszam do oglądania.

Fotograf Jastrzębie Zdrój - Sesja studyjna

[nggallery id=59]

Akt jednego światła

Z archiwum zdjęć czyli pół-akt. Sesja studyjna z Mirelą i wykorzystaniem wyłącznie jednej lampy studyjnej z softboxem oktagonalnym.

Studyjnie: Olivier i Justna

Kolejna sesja zdjęciowa w studio. Tym razem miałem przyjemność gościć Justynę i Oliviera, który to już bardzo wyrywa się na świat. Sesja ciążowa

[nggallery id=5]

Sesja w studio: Ola M.

Po długiej przerwie studio znów jest na chodzie. Była akurat okazja by przetestować parę nowych zabawek strobistowych w akcji (gridów, softów, filtrów, zasłon, wrót itd). Pierwsza do boju ruszyła dzielnie Ola, która zawitała na krótki tydzień w Żorach.

[nggallery id=6]

Studyjnie: The shape of Body

Nareszcie udało się zrealizować kawałek projektu „The shape of Body”. W zdjęciach uczestniczyła Adela. Jednak nadal poszukuję osób chętnych na tego typ fotografii.

Sesja w studio: Daria S.

I znów studyjne. Tym razem fotografować w studio miał głównie Łukasz, a ja po prostu podpiąłem się by sprawdzić nowe szkło w akcji.

W sobotę kolejne weselisko więc lepiej zawczasu wiedzieć czy coś jest nie tak z łapaniem ostrości itd. Jak się okazuje szkło jest mega! ostre od 2.8 w całym zakresie ogniskowych.


 

Sobotnie nihonshu

Czyli sobotnia sesja zdjęciowa z Edytą w asyście Łukasza oraz Gosi. We wtorek jak pogoda pozwoli dokończenie czyli plener gdzieś w Żorach lub Rybniku, coś się wykombinuje, a potem? a potem zobaczę co ciekawego jest w zgłoszeniach TFP i może wybiorę jakaś ciekawą kandydatkę do sesji w plenerze.Zdjęć rzecz jasna jest więcej. Jednak nie wiem kiedy zajmę się dalszą obróbką. W sumie to co widzicie tutaj to efekt świetnego makijażu, który zawdzięczamy Gosi i 85% pracy wywołanej z CameraRaw, reszta to już tylko drobne korekty z Photoshopa.

Sesja w studio: 27-02-2009 – Renata

Ostatnia już sesja zdjęciowa w lutym 2009, weekend poświęcam na obróbkę zdjęć z ostatniego tygodnia. Jest naprawdę sporo zaległości, począwszy od pleneru w Gliwicach.
Łącznie mam 24 GB materiału fotograficznego co przekłada się na przegląd i segregację 2000 (słownie: dwóch tysięcy) zdjęć. Czas kryzysu skutecznie sprawił że zakup szerokiej eLki zostanie przełożony na chwilę przed głównymi zdjęciami ślubnymi w tym sezonie 2009 roku. Euro i dolar idą na razie zbyt mocno w górę w stosunku do wartości złotego, co skutecznie wykorzystują sprzedawcy podnosząc ceny sprzętu zalegającego im w magazynach.

Modelka: Renata B.
Wizaż i stylizacja: Gosia Dreszler – www

Backstage:
Movie – czyli średnio 20 – 30 min na zdjęcie razy 16 sztuk + backstage = 10 godzin obróbki, ale zawsze znajdą się „mądrale” co robią to w 5 min na gotowych skryptach i wtyczkach do photoshopa.