Paintball w Suszcu

Długo oczekiwany wypad na paintball. Zabawa fantastyczna, zmęczenie fizyczne łapie szybciej niż się wydawać może. Nie wesoło mają żołnierze uczestniczący w misjach a bardziej w akcjach z wymianą ognia. Nie jest to wcale takie banalne jak się niektórym wydaje. Adrenalina nawet na takiej rozgrywce jak paintball robi swoje. Regularne chodzenia na basen, nurkowanie i bieganie jednak nie jest w stanie pomóc, chociaż kto wie czy bez tego pewnie by nie było co z nas zbierać. Mamy fatalną kondycje fizyczną jednak. Pole do paintballa znaleźliśmy w Suszcu www.paintball-suszec.pl. Śmiało polecam jednak wolne terminy dopiero w październiku. Jeśli jeszcze się uda i znów znajdziemy wolny czas to w tym roku jeszcze raz wyruszymy postrzelać sobie w plecy, kostki, głowy.

Od lewej: Ryszard Adamski (pom), Dominik Kołodziej (biała), Marcin Serafin (biała), Wojtek (biała), brat Dominika którego imienia zapomniałem (biała), Daniel (biała), Łukasz Piksa (pom), Mateusz Głogowski (pom), Tomek Wardach (pom), Remigiusz Sitko (pom)

Koszt imprezy, w zależności od tego kto ma jaki palec i jak potrafi się zachować może zamknąć się w spokojnie w jednym Kazimierzu. Chociaż patrząc po Dominiku który podczas pierwszej rundy wywalił w powietrze całe 100 kulek to … proszę sobie juz samemu to przeliczyć.
Sam podczas popołudniowej zabawy średnio jak policzyłem zużywałem od 20 do 50 kulek na rundę w zależności czy atakowało się czy broniło lub też osłaniało kolegów z drużyny.
Paru z nas zaczęło się poważnie zastanawiać nad zakupem własnych markerów.


Marcin Serafin – postrzelony podczas gry dwa lub trzy razy w palec,Zawodowcy – z nimi nie mieliśmy praktycznie szans … W pierwszej rundzie już zaliczyłem strzał w maskę, tak że po prostu nic nie widziałem. Później się odegrałem obchodząc budynek i eliminując ich od tylnej flanki

Dzieło Daniela, czyli jego zemsta za mój postrzał w kostkę. Niestety zaklinowałem się rękawicą w tarczy co pozwoliło mu na oddanie 9 strzałów w plecy.

Łukasz, czyli organizator i właściciel placu paintballowego w Suszcu.

1 reply

Comments are closed.